CZYTELNICTWO

Statystyka za rok szkolny 2017/2018

Klasa

Ilość książek

Średnia

Miejsce   

w szkole

PRZEDSZKOLE

Wszystkie grupy

130 6,50

 -

KLASY 1 - 3

(wg średniej na jednego ucznia w klasie)

Klsay 1
1a 420 16,15  3
1b 621 27,00 1
1c 580 26,36 2
Klasy 2
2a 725 29,00 4
2b 891 35,64 1
2c 616 24,64 5
2d 829 33,16 3
2e 782 34,00 2
2f 573 22,92 6
2g 471 18,12 7
2h 176 17,60 8
Klasy 3
3a 601 24,04 3
3b 553 22,12 5
3c 485 19,40 7
3d 424 21,20  6
3e 705 32,05  1
3f 640 25,60  2
3g 488 22,18  4

KLASY 4 - 6

4a

475 18,27 3

4b

445 18,54  2

4c

529 22,04  1

5a

367 13,59 5

5b

406 14,00  4

5c

321 11,46 6

6a

94
3,48  8

6b

 76 3,30 10
6c 73 3,32 9
6d 110 4,78  7

GIMNAZJUM

1a 483 17,89
6
1b 358 18,84 4
1c 344
18,11 5
2a 472 18,88 3
2b 419 19,95 1
2c 445 19,35 2
3a 72 2,57 8
3b 141
4,55 7

PODSUMOWANIE

Nauczyciele

i pracownicy szk.

823

Wypożyczenia

w roku szkolnym 2017/2017

17180
Ilość czytelników w roku 936
Średnia wypożyczeń na jednego czytelnika 18,35

Średnia dzienna wypożyczeń

98,09
Wypożyczenia czasopism 113


POZIOM KLAS   

Poziom

Ilość książek

Średnia

Miejsce w szkole
Przedszkole 130  6,50 -
SP 14
Klasy 1 1619 22,80 3
Klasy 2  5063 27,52  1
Klasy 3  3896 23,76  2
Klasy 4 1449 19,58  4
Klasy 5  1084 12,90  5
Klasy 6  353  3,72  6
Gimnazjum 27
Klasy 1 1165 17,92 2
Klasy 2  1316  19,07
1
Klasy 3  213 3,61 3

 

NAJLEPSI CZYTELNICY

w roku szkolnym 2016/2017

 Miejscew szkole 
Nazwisko i imię  Klasa 
 Ilość książek 

  KLASY 1

 1  Kuśmirek Anna
1a 87
2  Pająk Amelia 1b 45
3  Borzęcka Karolina 1b 44
4

 Kutnik Maciej

 Zawada Roksana

1b

1c

41

KLASY 2

1  Kokowicz Kajetan
2d
 102
2  Rymarczuk Aleksandra
2b 82
3

 Świderska Julia

 Wolański Rafał

2b

2d

68
 4  Czech Kornelia  2a 52
5

 Ławnik Julia

 Madej Mateusz

 Makarewicz Nadia

2b

2d

2e

49
6

 Dzierżak Adam

 Gruszecka Oliwia

2a

2e

48
7  Czuryszkiewicz Anna 2e 45
8

 Stępień Bartłomiej

 Litwińska Sandra

 Malicki Wojciech

 Mazur Julia

 Rybińska Milena

 Czajkowska Adina

2a

2b

2b

2b

2e

2e

40

KLASY 3

1  Gustaw Julia
 3a 151
2  Chowaniak Karolina 3e 89
3  Kijek Hanna 3b 78
4  Wysocki Julian 3f 49
5  Tyszkiewicz Maja 3f 48
6

 Halejcio Julia

 Chalot Tymon

3a

3e

47
7

 Prucia Magdalenia

 Drobek Natalia

 Oleszczuk Krzysztof

 Chruścik Amelia

3b

3e

3f

3g

46
8

 Gajewska Patrycja

 Wiśniewska Julia

3a

3f

44
9  Pałasek Aleksandra 3e 41

   KLASY 4-6

 1  Czmuda Natalia
4c 172
 2  Widz Aleksandra 4a 150
3  Oleszczuk Anna 4b 45
4  Żak Oliwia 5b 38
5

 Dąbrowska Roksana

 Skałecka Julia

4c

5a

33
 GIMNAZJUM
1  Matyjaszczyk Aleksandra
 3b 59
2

 Miącz Paulina

 Szewczuk Hubert

 2a

2b

 52

52

3  Pakuła Monika

1c

40
4  Chwedoruk Szymon 2c 37
5  Szeliga Szymon 1b 30