KONKURS DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM
„Śladami Tadeusza Kościuszki po Lubelszczyźnie”

Uczniowie szkół gimnazjalnych województwa lubelskiego – klasy 1 i 2 roku szkolnego 2016/2017, czyli klasy 2 i 3 roku szkolnego 2017/2018, mogą wziąć udział w Konkursie „Śladami Tadeusza Kościuszki po Lubelszczyźnie” pod Honorowym patronatem Pani Teresa Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Lubelskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligii Obrony Kraju.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest stworzenie prezentacji multimedialnej o Tadeuszu Kościuszce i jego związkach z Lubelszczyzną, dotąd niepublikowanej i nienagrodzonej w innych konkursach,w terminie do dnia 02 października 2017 roku.

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

W załącznikach Regulamin Konkursu oraz karta zgłoszeniowa.

Zainteresowani uczniowie powinni zgłosić się do Pani Elżbiety Dubiel, która udzieli wszelkich informacji o Konkursie i warunkach uczestnictwa.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

WOJEWÓDZKI KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
„TADEUSZ KOŚCIUSZKO – BOHATER DWÓCH NARODÓW”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie dla Szkół Podstawowych „Tadeusz Kościuszko – Bohater Dwóch Narodów”.

Cheć uczestnictwa prosimy zgłaszać nauczycielom historii.

Regulamin konkursu.

Ścieżkami życia Marii Skłodowskiej – Curie

W związku z obchodami 150–lecia urodzin Marii Curie – Skłodowskiej serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjum do udziału w konkursie -  „Ścieżkami życia Marii Skłodowskiej – Curie” organizowanym przez UMCS w Lublinie.

Regulamin konkursu

Koordynator:
Patrycja Pikuzińska

Moje Miejsce Na Ziemi

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem "" z tematem przewodnim "Moje miasto dawniej i dziś- kontrasty" 

Konkurs objął honorowym patronatem Wojewoda Lubelski. 

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku obcym

Zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum do udziału w szkolnym konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym.

By wziąć udział w konkursie należy wykonać kartkę bożonarodzeniową dowolną metodą (rysowanie, malowanie, wyklejanie, prace przestrzenne) wraz z życzeniami w języku obcym (j. angielski, j. niemiecki lub j. hiszpański)Gotowe i podpisane prace należy składać u swoich nauczycieli języków obcych w terminie nie później niż do 16 grudnia 2016 roku (piątek).

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie i życzymy owocnej pracy.

                                                                                     Organizatorzy:
Anna Kosz-Bober
Katarzyna Kraciuk
Barbara Rusinek