W Szkole Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie  obowiązuje następujący strój:

1. Kamizelka bordowa z naszytą z lewej strony tarczą szkolną
  cena kamizelki dla dziewcząt - 55 zł
  cena kamizelki dla chłopców - 55 zł

2. Spódnica w "szkocką kratę" w kolorze czerwono-granatowym (dziewczęta)
  cena spódniczki - 45 zł

3. Spodnie granatowe (chłopcy)
  cena spodni - 60 zł

4. T-shirt biały z naszytą tarczą szkolną
  cena t-shirtu - 15 zł

5. Polar granatowy z bordo wstawkami oraz z naszytą z lewej strony tarczą szkolną
  cena polara- 45 zł

Uwaga!

Odbiór mundurków dla uczniów w klasach lekcyjnych.

W sytuacjach wyjątkowych, po mundurek będzie należało się udać bezpośrednio do firmy, która mieści się przy ul. Przedwiośnie 2/1.
Telefon kontaktowy: 601-341-851 Bożena Zielińska

WAŻNE !!!
Przy zamawianiu mundurków wymaga się obecności uczniów celem pobierania właściwych wymiarów.
Nie będą realizowane zamówienia Rodziców zgłaszających się bez swoich dzieci.
Opłaty za powyższe zamówienia należy dokonywać wyłącznie u Pani Bożeny Zielińskiej, właścicielki firmy produkcyjno-handlowej "Furora", która mieści się przy ul. Przedwiośnie 2/1. Telefon kontaktowy: (081) 441-86-80.
Wymieniony wyżej w punkcie 4: t-shirt oraz w punkcie 5: polar nie wchodzą w zakres obowiązkowego stroju szkolnego, choć polar jest godny uwagi i na pewno wielu Rodzicom i uczniom się spodoba.

UWAGA!!!
Zamówienia mundurków w siedzibie firmy, przy ul. Przedwiośnie 2/1 realizowane będą dopiero od 1 listopada.
Realizacja tych zamówień może trwać do 3 miesięcy. Po tym dopiero terminie, za każdy dzień zwłoki niewywiązania się firmy z ustalonego w umowie terminu wartość zamówienia będzie tańsza o 1%.
W związku z powyższym proszę przy zamówieniu dopominać się od firmy pokwitowania zamówienia z właściwą datą. Brak takiego pokwitowania uniemożliwi dochodzenie ze strony firmy jakichkolwiek roszczeń.

Przypomina się Rodzicom i uczniom o obowiązku noszenia stroju szkolnego przez wszystkich uczniów.
(Wyjątek stanowią jedynie pierwszoklasiści do dnia ślubowania).